Oyuncuların sadece yüzde 26’sı one-shot Resident Evil 2 demosunu bitirdi

Bazı speedrunners bir kerelik, tek seferlik, zaman sınırlı Resident Evil 2 demosunu birkaç dakika içinde temizleyebilse de, çoğu oyuncunun bitiremediği (ya da çok korktuğu için) bitiremediği anlaşılıyor. Beta’nın resmi istatistiklerine göre, bunu deneyen 2,455,154 oyuncunun – ve sadece oyun verilerini paylaşmayı tercih eden insanları içeren – sadece yüzde 26 ya da 638,000 civarında, lanet şeyi bitirdi.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, konsollar için en büyük pazar olan Kuzey Amerika, demo oyuncularının en büyük bölümünü temsil ediyordu. Resident Evil’in doğum yeri olan Japonya, arkasına yakınlaştı, ardından Güney Amerika ve Avrupa izledi. Demoyu ne kadar benzersiz bireyin oynadığını bilmek isterdim, ancak kaç oyuncunun demo’nun bir kerelik kuralını atlamak için kaç tane hesap oluşturduğunu görünce, muhtemelen asla bilemeyiz.

Oyunun resmi sitesine göre, 25 Ocak Cuma günü tüm oyunun yanında daha ayrıntılı bir istatistik takipçisi yayınlanacak. Bu, trendleri ve kayıtları sürekli olarak izlemek için betanın ötesine geçecek. Oyuncu seçiminde Leon ve Claire’i karakter seçimi kategorisinde temsil etmek için mücadele etmeyi dört gözle bekliyorum. Bizim kolektif zombi öldürme sayımız için resmi bir taksitli görmeyi çok isterim. Benim tahminim: çok fazla.

Resident Evil 2 demosunu hala oynamadıysanız, bir şans vermek için 31 Ocak Perşembe’ye kadar vaktiniz var. PS4, Xbox One ve PC’de (Steam üzerinden) ücretsiz olarak alabilirsiniz – tek ihtiyacınız olan bir kaç extra gb sabit disk alanıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *