En iyi taşınabilir termoslar – 2019

Türkler ve İrlandalılar İngilizleri geride bırakarak dünyada en fazla çay tüketen toplum olduklarını biliyor muydunuz?

Sadece her gün su ısıtmak için ne kadar zaman harcadığınızı bir düşünün.

Çay ve kahvenin oldukça bağımlılık yarattığı da açıktır, bu yüzden bazen evden uzakta olduğunuzda bazen canınız bir bardak çay çekebilir. İşte bu, elinizde iyi bir Termos şişesi bulundurmanın size çok yardımcı olabileceği bir durum. Aşağıda test ettiğimiz ürünler içecekleri uzun süre neredeyse kaynar tutmanızı sağlayacak en iyi termoslardır.

Bu uygun vakumlu şişeler uzun süredir kullanılmakta ve istediğiniz zaman sıcak bir içecek almanın çok basit bir yolunu sunuyor. Ayrıca, sıcak bir günde sizi serinletmek için soğuk içecekleri de doğru serinlikte tutabilirler.

Bu içecek kaplarının çok yönlülüğü, onları ofise, spor salonuna veya arabalarında kırlara götürebileceğiniz anlamına gelir. Temel olarak, yaşam tarzınız için doğru olan termos’u seçerseniz, uzun süre boyunca çok fazla kullanacak ve bundan zevk alacaksınız. Kahve ve çay için en iyi 10 termosa bir göz atalım.


1. Thermos ThermoCafé Stainless Steel

Bu dayanıklı Termos şişesi, nereye giderseniz gidin ve ne yaparsanız yapın, sıvıları daha uzun süre mükemmel sıcaklıkta tutmak için idealdir. Etkileyici çift cidarlı vakum yalıtımı sayesinde, içinde hem sıcak hem de soğuk içeceklerle eşit derecede iyi çalışır.

Thermos ThermoCafé Paslanmaz Çelik Şişenin hem içinde hem de dışında, 500 ml, güven veren kaliteli, uzun ömürlü bir his için paslanmazdan üretilmiştir. Tabii ki, dış kısmı içinde aşırı sıcak veya soğuk bir şey olup olmadığına bakılmaksızın rahatça dokunulabilir. Aynı zamanda mükemmel bir kahve termostatı için güzel bir şekilde yalıtılmış paslanmaz çelik servis kabı da alabilirsiniz.

Bu paslanmaz çelik şişe 290 g ağırlığında ve 7 x 7 x 25 cm boyuna sahip. Günlük kullanım için mükemmel ve kompakt boyutu nedeniyle kolayca bir el çantasına veya sırt çantasına sığabilir.

Thermos Stainless King Food Flask, Midnight Blue, 470 ml

Bu klas görünümlü Thermos şişesi gece yarısı serin mavi renkte, yiyecek ve içecekleri en fazla 9 saat sıcak ya da etkileyici 14 saat boyunca soğuk tutabilir. Gerektiğinde servis tabağı olarak kullanılabilecek paslanmaz çelik kapaklı, iç ve dış mekanlarda dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

En iyi Termos şişesi modellerinde olduğu gibi, Thermos Paslanmaz King Gıda Şişesi, Midnight Blue, 470 ml sıcak sıvılarla doldurulduğunda dokunmaya karşı serin ve içinde soğuk şeyler olduğunda terleme yapmaz. Bu termos, 50 yıllık devasa bir garantiyle geliyor ve ayrıca ekstra geniş bir ağzı ve tam boyutlu paslanmaz çelik bir kaşığa da sahip.

Bu Termos şişesi sadece 1,1 kg ağırlığında ve 9,4 x 9,4 x 14,2 cm boyutlarındadır. Şişe 470ml kapasiteye sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *