en iyi kablosuz projektörler

Projektöre sahip olmak günümüzde film izlemenin ve video oyunları oynamanın en iyi yollarından biridir. TV’nin süresi doldu. Herkes projektörü çağırıyor. 👑

Projektörler mümkün olan en iyi şekilde yararlanmamızı sağlar. Ancak, küçük bir sorun var. Bir düşünün, genellikle projektörü tavana monte etmiş olursunuz. Bununla ilgili sorun kablo istemiyor olmanız. Size bu sorunu çözmek için kablosuz projektörler olduğunu söylemek için buradayım.

Tüm görüntüleme veya oyun ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümü bulmanıza yardımcı olmak için piyasadaki en iyi kablosuz projektörler.

 

 


 

 

Genel bakış:
Son derece taşınabilir bir projektör
Kablosuz ASUS P3B LED projektör özellikle kullanışlıdır. Sadece kablosuz değil, aynı zamanda son derece taşınabilir. Çok küçük ve süper hafif. Her yere götürmek için bir esinti yapar. Ayrıca pille çalışır, böylece monte ederken hantal bir güç kablosunu tavandan asmanıza gerek kalmaz.

Bu projektörde 800 lümen var. Lümen miktarı yansıtılan görüntünün ekranınızda veya duvarınızda ne kadar parlak olacağını gösterir. Bu, bir projektör için çok parlak değildir: Çoğu projektörde en az 1.000 lümen bulunur. Ancak, tüm ışıklar söndüğünde hala yeterince aydınlıktır.

Projektör doğal çözünürlüğü 1280×800 pikseldir. Bu çözünürlük HD’nin hemen altında. Ancak, kalite hala neredeyse HD kadar net ve net. Bu Blu-ray filmler, bu projektörde kesinlikle harika görünecek. ASUS P3B Kablosuz LED Projektörün kontrast oranı, ekrandaki görüntü kalitesinin de mükemmel görünmesine yardımcı olur. Projektörün kontrast oranı 10.000: 1’dir. Bu özellikle iyi bir kontrast oranıdır. Renklerin ekranda daha canlı görünmesini sağlar.

Projektördeki LED lambanın ömrü 30.000 saattir. Bu çok uzun bir zaman. Bir ampulün evinizde ne kadar süre kaldığını unutmayın. Büyük olasılıkla 30.000 saatten daha kısadır. Temel olarak, bu ömür asla yeni bir projektör ışığı almak zorunda kalmayacağınız veya çok uzun süre değiştirmek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.

Sadece kablosuz ve taşınabilir değil, aynı zamanda dahili bir hoparlörü var. Projektörle birlikte gelen hoparlöre katılıyorsanız, projektörle harici bir hoparlör satın almak için daha fazla harcama yapmak zorunda kalmazsınız. Ancak, dahili hoparlör yalnızca 2 watt’tır. 2 watt’lık bir hoparlör çok yüksek değil. Ses net ama süper yüksek değil. Video oyununuzu oynarken veya filminizi izlerken projektörün yakınında oturursanız, muhtemelen iyi olacaksınız.

 


 

 

Projektörün projeksiyon oranı 1: 1’dir. Bu, çok düşük bir projeksiyon oranıdır; bu, net bir görüntü elde etmek için projektörün ekrandan çok uzakta olmamasını sağlar. Bu yüzden, eğer benim gibi büyük bir oturma odasına sahip olmayan biriyseniz, bu çok yardımcı olur ve mevcut en iyi kısa mesafeli projektörlere bir göz atmanız gerekir.

Ancak, projektörü büyük bir odanın arkasına yerleştirmeyi planlıyorsanız, bu cihaz sizin için olmayabilir.

dezavantajları
Uzaktan kumandanın kullanılması gereklidir.
Hem cihazın üzerinde hem de uzaktan kumandada düğmeler var. Uzaktan kumanda tamam. Projektördeki düğmeler çok hassastır. Onlara basmaya çalıştığınızda takılırlar ve bazen anahtar girişini yanlış kaydedebilirsiniz.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu projektör tarafından oluşturulan görüntü süper parlak değil. Bu, projektörü kullanabileceğiniz ayar tipini sınırlar. Sadece gerçekten karanlık odalarda kullanılabilir. Bir filmi izlerken çoklu görev yapmak isteseydiniz, gerçekten görmeden yapmak zorunda kalırsınız.

Hoparlör açık, ancak ses seviyesi oldukça düşük. Projektörün yanına oturmak istemiyorsanız, harici bir hoparlör almayı da düşünün.

Görsel eğlence ihtiyaçlarınız için mükemmel bir kablosuz projektör arıyorsanız, ASUS P3B Kablosuz LED Projektörü sizin için doğru seçim olarak seçin.