2020 yılının en iyi oyun bilgisayarları

Paranın alabileceği en iyi oyun dizüstü bilgisayarına ihtiyacınız var ve burada T3’te derecelendirme ve donanım toplama konusunda uzman olduk. En iyi oyun dizüstü bilgisayar 2019 kılavuzumuz, bütçeniz veya amaçlanan kullanım senaryosunuz ne olursa olsun, inanılmaz derecede kolay bir sistemi keşfetmek ve seçmek için tasarlanmıştır.
Bilmeniz gereken tüm önemli özellikleri ve özellikleri anlatmanın yanı sıra, şu anda size piyasadaki en iyi oyun dizüstü bilgisayar fırsatlarını da sunacağız: sizin için mükemmel bilgisayarı sizden daha ucuza alabilirsiniz düşünüyorum.

PC oyunları oynama konusunda aramızda yıllarca ve yıllarca süren deneyime sahibiz, bu yüzden en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarının bu kadar oyun dizüstü bilgisayarlarına karşı durmasının tam olarak ne kadar gerektiğini biliyoruz – ve her şeyden geçiyoruz. Bu bilgeliğin yararları işte burada.

Birinci sınıf, birinci sınıf bir model arıyorsanız ve yakacak paranız olsun ya da daha uygun fiyatlı bir fiyat etiketi olan daha muhafazakar bir seçenek ile ilgileniyorsanız, T3 sizi İngiltere’deki en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarına yönlendirebilir.

En iyi ultra taşınabilir dizüstü bilgisayarlar

Hemen öneride bulunmak isteyenler için, şu anda şu anda dünyanın en iyi oyun dizüstü bilgisayarı olan Asus ROG Zephyrus S GX701’i düşünüyoruz. İnce, hafif ve şaşırtıcı derecede sessiz – ve hepsinden önemlisi, en zorlu oyunlarınızı rüya gibi göstermeye hazır hale getirmeye hazır etli bir Nvidia RTX 2080 GPU ile inanılmaz derecede hızlı.

Asus ROG Zephyrus S GX701 dijital kamerasına sahip olmak için ihtiyaç duyduğunuz masrafı karşılayamazsanız, endişelenmeyin: gamı ​​baştan sona kadar her çeşit makineden toplayan çok çeşitli modeller mevcut banka bakiyenizin parçalanmasına neden olmayacak giriş düzeyi seçenekleri.

 

Black Friday Gaming Laptop fırsatları: ne görmeyi bekliyoruz
ABD’de Black Friday 2019 için BÜYÜK indirimler bekliyoruz, Walmart, Best Buy ve Newegg gibi bir çok büyük çevrimiçi perakendeciden. büyük marka sistemlerde gerçekten cazip indirimler yapmak niyetindeyim.

Geçen yıl, Dell oyun sistemlerinde ve ayrıca MSI, ASUS ve ACER oyun dizüstü bilgisayarlarında çok ucuz fiyat indirimlerini gördük. RTX Max-Q ekran kartı indirimiyle donatılmış bazı dizüstü bilgisayarları görebilir miyiz? Kesinlikle, Nvidia GeForce RTX 2060 Max-Q GPU’lar ile donatılmış birkaç silahla, oyun dizüstü söylentisi değirmeninde 400 doların üzerinde bir düşüşe yol açtığı doğrulandı.

Şu anda bilmediğimiz şey, bu oyun dizüstü bilgisayar anlaşmalarının çoğunun düşeceği zaman. Genel olarak, dizüstü bilgisayar anlaşmalarının genel olarak Black Friday ve Cyber ​​Monday’in çekirdek satış günlerinden hızlı bir şekilde yayıldığını ve çoğu perakendecinin, bugün büyük günden haftalar önce başlayan ve haftalar sonra süren Black Event satışlarının sütunlarını yaptığını gördük. de. Bu nedenle, söz konusu perakendecileri Kasım ortasından itibaren kaçırmamaya dikkat etmeniz için izlemenizi öneririz.

Sizin için en iyi oyun dizüstü bilgisayarı nasıl seçilir
Oyun dizüstü bilgisayarını seçerken ekran çözünürlüğü dengesindeki dahili bileşenler çok önemlidir.

2019’un en iyi oyun dizüstü bilgisayarında aradığınız şey, günün en zorlu oyunlarını – grafiksel olarak yoğun oyunları, her türlü gölgelemeyi atma ve ekran üzerindeki efektleri – bir dizi ayardan ödün vermek zorunda kalmadan yürütme yeteneğidir. yol boyunca.
Kötü oyun dizüstü bilgisayarları, kendi oyun kimlik bilgileri konusunda kendilerini tanıtır, ancak daha sonra masaüstü bilgisayarlarına çok daha düşük performans sunar, bu nedenle bu clunker’lardan kaçınmanız kesinlikle çok önemlidir.

Yüksek çözünürlüklü ekranlar, oyun dizüstü bilgisayarında da güzel bir avantaj sağlar, ancak hareket halindeyken yüksek kare hızlarının çok daha önemli olduğunu aklınızda bulundurmanız önemlidir – bu nedenle 4K ekranlı bir dizüstü bilgisayar için oldukça anlamsız dolgunluk söz konusudur. Üzerinde oyunlar çalıştırmak için iç donanım yok.
Örnek olarak: 2019’daki en iyi oyun dizüstü bilgisayarı, 4K ekrana sahip Asus ROG Zephyrus S GX701’dir – ancak çok yüksek kaliteli, Full HD ekrana sahip ve bu da oldukça hızlı içindekiler ile ortaklaşa Üstün portatif oyun deneyimi için (ve aynı zamanda geleceğe yönelik daha önemli)